категорії: фото

Вистава МАЛЕНЬКА П'ЄСА ПРО ЗРАДУ

теґи: Калєкція, Кирило Кисляков, Олександр Ірванць, Світлана Олешко, проекти

МАЛЕНЬКА П‘ЄСА ПРО ЗРАДУ

(антимюзикл)
 

Режисер – Світлана Олешко
Автор тексту – Олександр Ірванець
Музика – гурту «Калєкція»
Художник – Олександр Проскуряков 

Вистава зроблена в типово постмодерній естетиці, з активним використанням цитат і різного роду ремінісценцій (як прихованих, так і відвертих) на всіх рівнях: художнього і музичного оформлення, костюмів, візуального ряду, танців і манери акторського виконання.
Дуже умовно жанр вистави можна визначити як комікси (антимюзикл).
Концепція вистави дещо відрізняється від літературної версії автора, який пропонує одноактну моно виставу. Натомість в інтерпретації «Арабесок» – це повнометражна вистава, де задіяні чотири актори, використані вірші О.Ірванця, що первинно не входили до тексту п‘єси, і пісні гурту «Калєкція». Також дещо ускладнено фабулу твору і систему стосунків головних персонажів.
Як і зазначено в назві, вистава розглядає феномен зради, намагаючись визначити саму природу цього явища, програваючи мотив зради на всіх рівнях: в інтимних, дружніх стосунках, в певному соціальному середовищі, в суспільстві в цілому, в конкретному часі, за певних політичних умов і незалежно від них.
В процесі роботи над виставою автори і виконавці назбирали цілу антологію рецидивів вказаного явища, однак творчий колектив і дотепер щиро переконаний в тому, що, насправді, «Маленька п‘єса про зраду» – це вистава про кохання.

4 актори, тривалість 95 хв., без антракту
Технічні вимоги: театральна сцена 10м х 10м, висота від 5м; система освітлення, звукова апаратура на 2кВт, підключення 2-х мікрофонів.
 

фото К.Кисляков
фото К.Кисляков
фото К.Кисляков