категорії: фото

Вистава РАДІОШАНСОН (ВІСІМ ІСТОРІЙ ПРО ЮРУ ЗОЙФЕРА)

теґи: 3Z studio, Радіошансон, Світлана Олешко, Сергій Жадан, Юра Зойфер, проекти


РАДІОШАНСОН (ВІСІМ ІСТОРІЙ ПРО ЮРУ ЗОЙФЕРА)
політичне кабаре


«РАДІОШАНСОН (вісім історій про Юру Зойфера)» – поєднання сучасного театру, поезії та клезмерської музики в експериментальному просторі авангардних декорацій і костюмів.

Режисер – Світлана Олешко
Автор тексту – Сергій Жадан
Музика – Kharkiv Klezmer Band
Сценографія та дизайн проекту – 3Z studio
Костюми – Тамара Левшина

Дія складається з восьми різних історій про політиків, повій, закоханих, трансвеститів, злодіїв, терористів та шулерів в очікуванні кінця світу. Атмосфера апокаліпсису. Музика – міський романс у виконанні Kharkiv Klezmer Band (колектив, що входить до числа найкращих клезмерських колективів у світі). Автор тексту вистави – один з найпопулярніших сучасних українських літераторів Сергій Жадан. Текст виданий у вигляді аудіокнижки (у вигляді паперової версії в комплекті з диском із записом вистави).

Постановка театру-студії «Арабески» створена за мотивами життя та творчості видатного австрійського драматурга Юри Зойфера. Юра Зойфер – драматург, журналіст, автор зонгів, активний діяч політичних кабаре в Австрії у 20-30-х роках. Загинув у віці 27 років у Бухенвальді. Народився у заможній єврейській родині у Харкові, де мешкав до семи років. Після еміграції з Харкова у 1917 році Зойфери врешті-решт осіли у Відні, де Юра Зойфер формувався як непересічна особистість і драматург. Леон Аскін, відомий актор та режисер, один із засновників відомого в 30-х роках політичного кабаре АВС, де Зойфер почав свою кар’єру, пише про нього: «Якби Юра Зойфер не загинув у Бухенвальді, він би став найважливішим німецькомовним драматургом ХХ століття».

5 акторів, тривалість 66хв., без антракту

Технічні вимоги: театральна сцена від 10м х 10м, висота від 5м; система освітлення, звукова апаратура на 2 кВт, підключення 5-ти радіомікрофонів.


Проект реалізовано за підтримки Австрійського культурного форуму, KulturKontakt Austria, Швейцарської культурної програми в Україні


 

фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова
фото М.Климова